11 травня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 210-те засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/783325724731965440/210-%D1%82%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8


Голова клубу Віталій Баканов захопив слухачів розповіддю про непросту долю київських голубівників після звільнення міста в 1943 році. Завідувачка бібліотеки Тамара Мусієнко презентувала книгу Ігоря Однопозова «Радянська реклама і пропаганда на вулицях Києва». Оксана Салан запросила учасників на віртуальну прогулянку вулицею Покровською, розкриваючи її таємниці. Володимир Горак привернув увагу темою «Київ у житті та долі Богдана Хмельницького». Зінаїда Шкавро поділилася результатами свого дослідження старовинних печер на Вознесенському узвозі. Віктор Боєв продемонстрував синонімічне багатство української мови. Тетяна Єгорова провела віртуальними стежками історії Ботанічного саду імені академіка Олександра Фоміна. А В’ячеслав Верховський полонив серця емоційним читанням власних оповідань. Наступна зустріч клубу відбудеться 25 травня о 12:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *