6 травня районна бібліотека №123 для дітей гостинно прийняла учнів 2-В класу початкової школи «Дивоцвіт» на ознайомчу екскурсію «Здравствуй, читачу – я бібліотека!».

Бібліотекарі розповіли школярам про правила вибору книг, систему книговидачі та важливість дбайливого ставлення до друкованих видань. Під час цікавої екскурсії діти дізналися про найпопулярніші книги серед їхніх однолітків, познайомилися з різноманітними енциклопедіями, художніми творами та періодикою. Другокласники залишили бібліотеку з новими знаннями та приємними враженнями.




Залишити відповідь