Яке ж радісне та тепле свято відбулося у Всесвітній день Сонця в бібліотеці №11! До гостинних стін завітали маленькі сонечка з груп «Веселка» та «Калинка» ЗДО №482 «Витоки» на чарівний захід «Сонечко, сонечко, зазирни у віконечко».

Разом з провідною бібліотекаркою Світланою Яровою малята з непідробним захопленням поринули у світ сонячних історій з книжок, весело грали у рухливі та інтелектуальні ігри, розкривали таємниці загадок і своїми руками створювали сяючі промінчики сонця у техніці пластилінографії та малювали яскраві липкі картинки. А на десерт – перегляд улюблених мультфільмів! Це було справжнє свято дитинства, знань та сонячного настрою! Дякуємо всім, хто зробив цей день таким незабутнім!




Залишити відповідь