До 210-річчя Михайла Вербицького завідувачка бібліотеки сімейного читання імені Анатолія Дімарова Світлана Батюк провела інформаційну хвилинку «Михайло Вербицький – творець музики українського славня».


https://www.tumblr.com/crbfranko/776997188583768064/%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D1%85%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9


9 березня 1865 року в Перемишлі на Шевченківському вечорі вперше пролунав гімн «Ще не вмерла Україна», створений геніальним тандемом Павла Чубинського та Михайла Вербицького. Ця пісня, сповнена незламної віри та надії, миттєво полонила серця галичан і невдовзі зазвучала по всій Україні, ставши символом національного пробудження. Вона – втілення віковічного прагнення українців до свободи та незалежності, заклик до боротьби за світле майбутнє. Не випадково саме «Ще не вмерла Україна» стала національним гімном, об’єднавши мільйони сердець у єдиному пориві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *