До 210-річчя Михайла Вербицького завідувачка бібліотеки сімейного читання імені Анатолія Дімарова Світлана Батюк провела інформаційну хвилинку «Михайло Вербицький – творець музики українського славня».

9 березня 1865 року в Перемишлі на Шевченківському вечорі вперше пролунав гімн «Ще не вмерла Україна», створений геніальним тандемом Павла Чубинського та Михайла Вербицького. Ця пісня, сповнена незламної віри та надії, миттєво полонила серця галичан і невдовзі зазвучала по всій Україні, ставши символом національного пробудження. Вона – втілення віковічного прагнення українців до свободи та незалежності, заклик до боротьби за світле майбутнє. Не випадково саме «Ще не вмерла Україна» стала національним гімном, об’єднавши мільйони сердець у єдиному пориві.




Залишити відповідь