2 березня в бібліотеці №11 розквітли перші весняні квіти! На черговому засіданні студії «Акварелька» діти під керівництвом Олени Наривкіної вчилися малювати весняні квіти, наповнюючи папір яскравими фарбами та ніжними відтінками. У дітей вийшли чудові весняні квіти, які стануть подарунком для матусь. Запрошуємо всіх охочих до творчої студії, де панує атмосфера творчості, що додає наснаги й гарного настрою!





Залишити відповідь