2 березня в бібліотеці №11 розквітли перші весняні квіти! На черговому засіданні студії «Акварелька» діти під керівництвом Олени Наривкіної вчилися малювати весняні квіти, наповнюючи папір яскравими фарбами та ніжними відтінками. У дітей вийшли чудові весняні квіти, які стануть подарунком для матусь. Запрошуємо всіх охочих до творчої студії, де панує атмосфера творчості, що додає наснаги й гарного настрою!


https://www.tumblr.com/crbfranko/776999015526137856/%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%8F-%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%B0-020325-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *