2 березня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 207-те засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/776980687529050112/207-%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8


Аркадій Третьяков, відомий києвознавець і автор книг, презентував книгу «Костел св. Миколая в Києві». Книга ґрунтується на матеріалах київських газет та часописів ХІХ-XX століть, унікальних архівних джерелах та історико-публіцистичних виданнях. Книга, подарована автором, збагатить києвознавчий фонд бібліотеки. Тетяна Єгорова провела огляд культурних подій Києва в лютому. Євгеній Рейцен розповів про історію поширення монорейкового транспорту в Києві. Активне обговорення учасників клубу викликала тема історії, екологічних проблем та ревіталізації озера Синє на Виноградарі, яку підняла Зінаїда Шкавро. Наступне засідання клубу відбудеться 16 березня о 12:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *