2 березня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 207-те засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Аркадій Третьяков, відомий києвознавець і автор книг, презентував книгу «Костел св. Миколая в Києві». Книга ґрунтується на матеріалах київських газет та часописів ХІХ-XX століть, унікальних архівних джерелах та історико-публіцистичних виданнях. Книга, подарована автором, збагатить києвознавчий фонд бібліотеки. Тетяна Єгорова провела огляд культурних подій Києва в лютому. Євгеній Рейцен розповів про історію поширення монорейкового транспорту в Києві. Активне обговорення учасників клубу викликала тема історії, екологічних проблем та ревіталізації озера Синє на Виноградарі, яку підняла Зінаїда Шкавро. Наступне засідання клубу відбудеться 16 березня о 12:00.




Залишити відповідь