Щойно починає танути сніг, ледь пригріває весняне сонечко, як з’являються перші квіти: підсніжники (ніжні та тендітні, білі, схожі на дзвіночки, з продовгуватими листочками); проліски, крокуси, мати-й-мачуха… Їх ще називають вісниками весни, бо як тільки вони розквітають – настає весна. Перші вісники весни дарують нам велику радість. 2 лютого в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова учасники сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» під керівництвом завідувачки Світлани Батюк провели інформаційну хвилинку «Квіти весняного світла».

Юні студійці ознайомилися з первоцвітами Києва і поділилися своїми враженнями про те, які первоцвіти ростуть у парку відпочинку поруч. Вероніка та Валерія провели голосні читання за книгою «Пролісок: вірші, оповідання, загадки». У другій частині зустрічі бібліотекар Ганна Моторина провела творчий майстер-клас, де діти виготовили саморобку «Проліски – усмішка весни».
Весна – чарівниця,
Неначе цариця,
Наказ свій послала,
Щоб краса встала,
І проліски, і травка…
Олена Пчілка.




Залишити відповідь