До 36-ї річниці виведення військ з Афганістану в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова представлена книжкова виставка-пам’ять «Гаряча кров Афганістану сльозинкою у серці защемить».


https://www.tumblr.com/crbfranko/775189275988951040/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D1%8C-%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%8F%D1%87%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D0%B0%D1%84%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%83


Через горнило афганської війни пройшли понад 3 тисячі наших земляків. 166 подільських юнаків і одна жінка навіки залишилися там. Майже 200 учасників бойових дій отримали поранення, 116 – повернулися інвалідами. Попри це, українці-ветерани війни в Афганістані, починаючи з 2014 року, використали свій досвід для захисту територіальної цілісності України, діляться ним із сучасними захисниками. Чимало з них проявили себе в АТО, ООС і продовжують боронити державний суверенітет під час повномасштабного вторгнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *