До 36-ї річниці виведення військ з Афганістану в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова представлена книжкова виставка-пам’ять «Гаряча кров Афганістану сльозинкою у серці защемить».

Через горнило афганської війни пройшли понад 3 тисячі наших земляків. 166 подільських юнаків і одна жінка навіки залишилися там. Майже 200 учасників бойових дій отримали поранення, 116 – повернулися інвалідами. Попри це, українці-ветерани війни в Афганістані, починаючи з 2014 року, використали свій досвід для захисту територіальної цілісності України, діляться ним із сучасними захисниками. Чимало з них проявили себе в АТО, ООС і продовжують боронити державний суверенітет під час повномасштабного вторгнення.




Залишити відповідь