11 лютого бібліотека імені Ганни Чубач радо вітала своїх нових читачів – учнів 1-Г класу ліцею №3. Допитливі першокласники із захопленням слухали розповідь про бібліотеку, дізналися, як стати читачем, що таке формуляр та як обирати книги. Діти переглянули мультфільм «Черепаха Аха», створений за мотивами пісні Ганни Чубач, а також залюбки гортали дитячі книжечки.


https://www.tumblr.com/crbfranko/775189702095585280/%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%85-%D1%83-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B8-110225-%D1%96%D0%BC-%D0%B3-%D1%87%D1%83%D0%B1%D0%B0%D1%87

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *