11 лютого бібліотека імені Ганни Чубач радо вітала своїх нових читачів – учнів 1-Г класу ліцею №3. Допитливі першокласники із захопленням слухали розповідь про бібліотеку, дізналися, як стати читачем, що таке формуляр та як обирати книги. Діти переглянули мультфільм «Черепаха Аха», створений за мотивами пісні Ганни Чубач, а також залюбки гортали дитячі книжечки.





Залишити відповідь