На черговому занятті гуртка творчої реабілітації «Гармонія» в універсальній публічній бібліотеці №11 панувала атмосфера творчого натхнення. Діти та їхні батьки з захопленням створювали саморобки у вигляді милих песиків. Цей процес не тільки розвивав у дітей уяву та фантазію, а й допомагав їм відчути радість від створення чогось своїми руками. Позитивні емоції та радість від створеного власноруч просто зашкалювали!


https://www.tumblr.com/crbfranko/767476273627938816/%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%96%D1%8F

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *