17 листопада в бібліотеці на Вишгородській відбулося 20 засідання історико-літературного клубу «Відродження».


https://www.tumblr.com/crbfranko/767475980655886336/20-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BE-%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83


Гостею заходу стала письменниця Наталя Тресина (Барбара Можаровська), яка презентувала свій новий роман «Анна Київська». Авторка поділилася секретами роботи над романом та розповіла про маловідомі факти з життя королеви. Оксана Зененко поділилася враженнями від виставки «Мазепіана», що експонується в Софії Київський та захопила присутніх аналітичною доповіддю на тему «Знищення Гетьманщини Російською імперією: наслідки в українській історії». Історик Володимир Горак поділився результатами своїх досліджень, присвячених князю Олегу. Наступне засідання клубу відбудеться 15 грудня о 12:00. Запрошуємо до участі всіх, кому цікава тема історії України, а також шанувальників жанру українського історичного роману!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *