17 листопада в бібліотеці на Вишгородській відбулося 20 засідання історико-літературного клубу «Відродження».

Гостею заходу стала письменниця Наталя Тресина (Барбара Можаровська), яка презентувала свій новий роман «Анна Київська». Авторка поділилася секретами роботи над романом та розповіла про маловідомі факти з життя королеви. Оксана Зененко поділилася враженнями від виставки «Мазепіана», що експонується в Софії Київський та захопила присутніх аналітичною доповіддю на тему «Знищення Гетьманщини Російською імперією: наслідки в українській історії». Історик Володимир Горак поділився результатами своїх досліджень, присвячених князю Олегу. Наступне засідання клубу відбудеться 15 грудня о 12:00. Запрошуємо до участі всіх, кому цікава тема історії України, а також шанувальників жанру українського історичного роману!




Залишити відповідь