16 жовтня, у Всесвітній день хліба, бібліотека імені Ганни Чубач запросила учнів 3-А та 3-В класів ліцею №3 на літературну дегустацію «Ой смачні, бублики у Тані: медяні, запашні, з маком, ще й рум’яні».

Під час заходу діти не лише дізналися багато цікавого про історію хліба, але й вирушили в захопливу подорож світом літературних творів, присвячених цьому важливому продукту. Відгадуючи загадки та слухаючи казки, юні читачі відчули глибоку повагу до хліба та праці хліборобів.




Залишити відповідь