16 жовтня, у Всесвітній день хліба, бібліотека імені Ганни Чубач запросила учнів 3-А та 3-В класів ліцею №3 на літературну дегустацію «Ой смачні, бублики у Тані: медяні, запашні, з маком, ще й рум’яні».


https://www.tumblr.com/crbfranko/764496915621642240/%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D0%B3%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F-%D0%BE%D0%B9-%D1%81%D0%BC%D0%B0%D1%87%D0%BD%D1%96-%D0%B1%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D1%83-%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%96


Під час заходу діти не лише дізналися багато цікавого про історію хліба, але й вирушили в захопливу подорож світом літературних творів, присвячених цьому важливому продукту. Відгадуючи загадки та слухаючи казки, юні читачі відчули глибоку повагу до хліба та праці хліборобів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *