16 жовтня, у Всесвітній день бездомної кішки, учні 2-го та 3-го класів загальноосвітньої школи-інтернату №19 завітали до універсальної публічної бібліотеки №11 на урок доброти «Вони такі ж, як і ми».


https://www.tumblr.com/crbfranko/764492525357678592/%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8-%D0%B2%D0%BE%D0%BD%D0%B8-%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%96-%D0%B6-%D1%8F%D0%BA-%D1%96-%D0%BC%D0%B8-161024-%D1%83%D0%BF%D0%B1


Разом із провідним бібліотекарем Світланою Яровою діти вирушили в захопливу подорож у світ наших менших братів. Переглядаючи книги з виставки «Муркотливий книгобум», слухаючи історії про котів та граючи в інтерактивні ігри, школярі дізналися багато нового про цих пухнастих створінь і про те, як важливо дбати про них. Захід не лише розважив, а й зворушив дітей, викликавши в них бажання допомагати бездомним тваринам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *