16 жовтня, у Всесвітній день бездомної кішки, учні 2-го та 3-го класів загальноосвітньої школи-інтернату №19 завітали до універсальної публічної бібліотеки №11 на урок доброти «Вони такі ж, як і ми».

Разом із провідним бібліотекарем Світланою Яровою діти вирушили в захопливу подорож у світ наших менших братів. Переглядаючи книги з виставки «Муркотливий книгобум», слухаючи історії про котів та граючи в інтерактивні ігри, школярі дізналися багато нового про цих пухнастих створінь і про те, як важливо дбати про них. Захід не лише розважив, а й зворушив дітей, викликавши в них бажання допомагати бездомним тваринам.




Залишити відповідь