11 вересня у теплій атмосфері універсальної публічної бібліотеки №11 відбулося чергове засідання розмовного клубу «Перегук». Тема зустрічі – «Активна та пасивна лексика» – викликала жваву дискусію серед учасників. Завдяки цікавій подачі матеріалу Світлани Ярової, навіть складні лінгвістичні поняття стали зрозумілими і доступними. А мовна гра «Словограй» допомогла закріпити нові знання на практиці. Запрошуємо всіх охочих долучитися до клубу 17 вересня, щоби разом відкривати для себе глибини української мови!





Залишити відповідь