11 вересня у теплій атмосфері універсальної публічної бібліотеки №11 відбулося чергове засідання розмовного клубу «Перегук». Тема зустрічі – «Активна та пасивна лексика» – викликала жваву дискусію серед учасників. Завдяки цікавій подачі матеріалу Світлани Ярової, навіть складні лінгвістичні поняття стали зрозумілими і доступними. А мовна гра «Словограй» допомогла закріпити нові знання на практиці. Запрошуємо всіх охочих долучитися до клубу 17 вересня, щоби разом відкривати для себе глибини української мови!


https://www.tumblr.com/cbspodil/761390453393408000/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%83%D0%BA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *