11 вересня у бібліотеці на Вишгородській відбулася чергова зустріч клубу психологічної підтримки «Кольори» на тему «Мій Всесвіт. Пошук внутрішньої гармонії».

Під керівництвом модераторки Лесі Луцюк учасники занурилися у подорож до свого внутрішнього світу. Завдяки інтерактивним вправам та щирим розмовам, кожен учасник зміг краще зрозуміти себе, свою самооцінку та почуття самоцінності. Відкриття зустрічі стало початком нового етапу для багатьох, адже усвідомлення власної цінності – це перший крок до щасливого життя. Наступна зустріч відбудеться 9 жовтня.




Залишити відповідь