Сьогодні, 22 травня, в середній групі ШДС “Поділля” відбулось заняття “Зранку книгу ми читаємо – у пригоди вирушаємо”, на якому діти продовжили знайомство з іншими цікавими історіями героїв книги Василя Шкляра “Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді”. Сьогодні дошкільнята прослухали історію про соловейка, який має чудовий голос і співає про красиву природу нашої України, про працьовиту комаху – джмеля, який допомагає іншим мешканцям квітучого саду, і про гусей, які так налякали Василька та його друга. У книзі герої стикаються з різними труднощами, але завдяки дружбі та взаємодопомозі їм вдається їх подолати. Ця книга вчить дітей щиро любити природу рідного краю і берегти її. А завдяки технічним засобам, дошкільнята сьогодні прослухали спів соловейка у записі і побачили портрет автора цієї зворушливої книги – Василя Шкляра.





Залишити відповідь