12 травня в універсальній публічній бібліотеці № 11 відбулося чергове засідання інклюзивного гуртка творчої реабілітації «Гармонія».

Керівник гуртка творчості Мирослава Мельник разом з юними художниками відправились у подорож світом природи. Під час захопливих годин творчості гуртківці відчули красу та живучість рослинного світу. А потім настав час розкривати свій талант! Діти малювали квіти для мами. Запрошуємо до бібліотеки! Тут кожен момент наповнений натхненням та красою! Заняття відбуваються щонеділі з 10:00 до 17:00.




Залишити відповідь