12 травня в універсальній публічній бібліотеці № 11 відбулося чергове засідання інклюзивного гуртка творчої реабілітації «Гармонія».


https://www.tumblr.com/crbfranko/750442964162068480/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D0%B7%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97


Керівник гуртка творчості Мирослава Мельник разом з юними художниками відправились у подорож світом природи. Під час захопливих годин творчості гуртківці відчули красу та живучість рослинного світу. А потім настав час розкривати свій талант! Діти малювали квіти для мами. Запрошуємо до бібліотеки! Тут кожен момент наповнений натхненням та красою! Заняття відбуваються щонеділі з 10:00 до 17:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *