Щопонеділка в молодшій групі ШДС «Поділля» відбуваються заняття-читання, на яких дошкільнята знайомляться з цікавими книгами. От і сьогодні, 13 травня, діти стали учасниками читання «Захоплива подорож до музею» разом із бібліотекою імені Віктора Некрасова.


https://www.tumblr.com/crbfranko/750361400761778176/%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B6-%D0%B4%D0%BE-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B5%D1%8E-130524-%D1%96%D0%BC


Малеча познайомилась з книгою української письменниці Ольги Купріян «Мамонт». Ця книга про цікаві пригоди маленького хлопчика, який разом із татом вирушають до Національного науково-природничого музею в центрі Києва. Хлопчик мріє побачити мамонта. Але на звичному місці мамонта хлопчик із татом не знаходять. У пошуках мамонта вони блукають всіма залами музею… Хлопчик у відчаї… Нарешті дитина бачить волохатого мамонта на першому поверсі. Дійство відбувається в Києві, тому цікаво і приємно побачити рідні тролейбуси, станції метро та відомий музей на малюнках-аплікаціях художниці Грасі Олійко, які виразно передали емоції та почуття головного героя книги – маленького хлопчика і допомогли передати особливу атмосферу дитячого світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *