Щопонеділка в молодшій групі ШДС «Поділля» відбуваються заняття-читання, на яких дошкільнята знайомляться з цікавими книгами. От і сьогодні, 13 травня, діти стали учасниками читання «Захоплива подорож до музею» разом із бібліотекою імені Віктора Некрасова.

Малеча познайомилась з книгою української письменниці Ольги Купріян «Мамонт». Ця книга про цікаві пригоди маленького хлопчика, який разом із татом вирушають до Національного науково-природничого музею в центрі Києва. Хлопчик мріє побачити мамонта. Але на звичному місці мамонта хлопчик із татом не знаходять. У пошуках мамонта вони блукають всіма залами музею… Хлопчик у відчаї… Нарешті дитина бачить волохатого мамонта на першому поверсі. Дійство відбувається в Києві, тому цікаво і приємно побачити рідні тролейбуси, станції метро та відомий музей на малюнках-аплікаціях художниці Грасі Олійко, які виразно передали емоції та почуття головного героя книги – маленького хлопчика і допомогли передати особливу атмосферу дитячого світу.




Залишити відповідь