Вже понад сто років День матері є приємним приводом для того, щоб ще раз привітати, подякувати, підтримати найріднішу людину – маму. З цієї нагоди районна бібліотека №123 для дітей завітала до школярів 2-А та 2-Б класу ЗНЗ №156 на свято-подарунок «Серце Мами завжди з нами».

Під час зустрічі Олена Деледівка, провідний бібліотекар, ознайомила дітей з історією виникнення свята, з його традиціями. Діти читали вірші про рідну неньку, розповідали про своїх мам, а також переглянули добірку книг, запропоновану бібліотекарями. Під час артхвилинки створили вітальну листівку для найріднішої людини.




Залишити відповідь