Вже понад сто років День матері є приємним приводом для того, щоб ще раз привітати, подякувати, підтримати найріднішу людину – маму. З цієї нагоди районна бібліотека №123 для дітей завітала до школярів 2-А та 2-Б класу ЗНЗ №156 на свято-подарунок «Серце Мами завжди з нами».


https://www.tumblr.com/crbfranko/749892324831756288/%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%BA-%D1%81%D0%B5%D1%80%D1%86%D0%B5-%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B6%D0%B4%D0%B8-%D0%B7-%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B8


Під час зустрічі Олена Деледівка, провідний бібліотекар, ознайомила дітей з історією виникнення свята, з його традиціями. Діти читали вірші про рідну неньку, розповідали про своїх мам, а також переглянули добірку книг, запропоновану бібліотекарями. Під час артхвилинки створили вітальну листівку для найріднішої людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *