В універсальній публічній бібліотеці №11 протягом квітня продовжували роботу курси цифрової грамотності «Технології – частина життя».

За місяць студенти «третього віку» навчилися вміло користуватися клавіатурою з мишею, безпечною пошуковою системою в Інтернеті, опанували роботу в текстовому редакторі; можуть працювати з вікнами, файлами та теками. Окрім цього, слухачі курсів навчилися говорити по відеозв’язку з рідними, які перебувають у різних країнах світу. Це дозволяє старшому поколінню бути активними учасниками сучасного життя. Навчання на курсах триває! Заняття відбуваються щовівторка, о 12:00. Щиро запрошуємо!




Залишити відповідь