В універсальній публічній бібліотеці №11 протягом квітня продовжували роботу курси цифрової грамотності «Технології – частина життя».


https://www.tumblr.com/crbfranko/749893038701199360/%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D0%B8-%D1%86%D0%B8%D1%84%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%97-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96-%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%97-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0


За місяць студенти «третього віку» навчилися вміло користуватися клавіатурою з мишею, безпечною пошуковою системою в Інтернеті, опанували роботу в текстовому редакторі; можуть працювати з вікнами, файлами та теками. Окрім цього, слухачі курсів навчилися говорити по відеозв’язку з рідними, які перебувають у різних країнах світу. Це дозволяє старшому поколінню бути активними учасниками сучасного життя. Навчання на курсах триває! Заняття відбуваються щовівторка, о 12:00. Щиро запрошуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *