Земля ‒ наш спільний дім, де ми маємо щастя жити. Мати-природа подарувала нам різноманітну й різнобарвну природу, з її захопливими ландшафтами та багатими ресурсами. Але цей дім потребує уваги та бережного ставлення. Щоби привернути увагу людей до екологічних проблем та виявити нові ідеї щодо збереження навколишнього середовища, щорічно у третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля, а 22 квітня – Міжнародний день Землі. Ці свята мають нагадати людству, як правильно поводитися на своїй планеті, щоб не завдати збитків природі, як захистити її від багатьох небезпек, які, на жаль, може створювати сама людина. І тому будь-який громадянин, відчувши душею єдність із цілим світом і особисту відповідальність, має почати з себе в боротьбі за збереження свого великого дому. Саме це стало темою для обговорення учасниками сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» під час огляду літератури, представленої на книжковій виставці «Усе в природі має свою душу», розгорнутій в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова.


https://www.tumblr.com/crbfranko/748441452763381760/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D1%81%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%97-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BE


Після важливої бесіди Варвара традиційно зачитала чудові віршики з книжки Світлани та Юрія Ходосів «Тварини світу». Надихнувшись веселими римами, студійці виготовили фігурки улюбленого персонажа «Слоненя Дамбо». Бережімо довкілля – бережімо життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *