21 квітня у бібліотеці на Вишгородській відбулося 187-е засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/748442179990634496/187-%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8


Голова клубу Віталій Баканов зацікавив історією будинку по вулиці Западинській, 5. Віктор Боєв запропонував віртуальну мандрівку вулицею Овруцькою. Зінаїда Шкавро підготувала розповідь «Микола Гоголь і Київ». Наталія Кучеренко представила детальний огляд книги Валерія Петущака «Солоний гопак», презентація якої відбулася у бібліотеці імені В. Г. Заболотного. Юрій Сімонов зарядив позитивом, артистично прочитавши оповідання «Майна – Віра». В’ячеслав Верховський та Оксана Бондарчук представили клубівцям нові авторські оповідання. Наступне засідання києвознавчого клубу відбудеться 12 травня о 12:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *