21 квітня у бібліотеці на Вишгородській відбулося 187-е засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Голова клубу Віталій Баканов зацікавив історією будинку по вулиці Западинській, 5. Віктор Боєв запропонував віртуальну мандрівку вулицею Овруцькою. Зінаїда Шкавро підготувала розповідь «Микола Гоголь і Київ». Наталія Кучеренко представила детальний огляд книги Валерія Петущака «Солоний гопак», презентація якої відбулася у бібліотеці імені В. Г. Заболотного. Юрій Сімонов зарядив позитивом, артистично прочитавши оповідання «Майна – Віра». В’ячеслав Верховський та Оксана Бондарчук представили клубівцям нові авторські оповідання. Наступне засідання києвознавчого клубу відбудеться 12 травня о 12:00.




Залишити відповідь