У Всесвітній день Землі до бібліотеки імені Джамбула Джабаєва на мультимедійну годину «День Матері-Землі» завітали вихованці ЗДО № 45 групи «Ягідка». Вони дізнались багато цікавого про це свято: коли, як і де воно зародилося, як важливо берегти нашу планету, її природу, відгадали багато загадок, переглянули мультики та взяли участь у руханці.


https://www.tumblr.com/crbfranko/748458010639253505/%D0%BC%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%96-%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D0%BB%D1%96-220424

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *