У Всесвітній день Землі до бібліотеки імені Джамбула Джабаєва на мультимедійну годину «День Матері-Землі» завітали вихованці ЗДО № 45 групи «Ягідка». Вони дізнались багато цікавого про це свято: коли, як і де воно зародилося, як важливо берегти нашу планету, її природу, відгадали багато загадок, переглянули мультики та взяли участь у руханці.





Залишити відповідь