7 квітня у бібліотеці на Вишгородській відбулося 186-те засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Голова клубу Віталій Баканов зацікавив «скарбами» старих київських будинків. Оксана Салан продовжила захопливе дослідження історії Києва в цеглі. Володимир Горак підготував доповідь «Облога та взяття Києва військами Батия 1240 року». Зінаїда Шкавро свою розповідь присвятила використанню природньої краси граніту в облицюванні стін будинків на вулиці Хрещатик. Юрій Сімоненко провів огляд нових придбаних книг про Київ. В’ячеслав Верховський, Віктор Боєв, Оксана Бондарчук, Валентина Гайдар та Олександр Яцухно дарували клубівцям зворушливі авторські творчі надбання. Наступна зустріч києвознавчого клубу відбудеться 21 квітня о 12:00.




Залишити відповідь