Весна ‒ прекрасна пора, що приносить радість у життя, натхнення й надію на краще. 10 березня в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова, де як завжди, тепло й душевно, відбулася чергова зустріч учасників сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!».


https://www.tumblr.com/crbfranko/744646601773137920/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2-%D1%81%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%97


Студійці ознайомилися з виставкою-присвятою «Єдине ціле: Жінка і Весна!», на якій представлено літературу, що розповідає про найславетніших жінок як української землі, так і цілого світу. Окремі розділи виставки присвячені як давньому, так і сучасному жіночому літературному слову. Ці рядки хвилюють, звучать особливо щиро, оскільки авторки тонко й по-жіночому фіксують кожен порух людської душі. Окрім іншого, відвідувачі виставки мали можливість відшукати інформацію, що стане в нагоді будь-якій жінці, яка бажає найдовше залишатися чарівною, красивою і здоровою, а також про одяг, аксесуари, макіяж, зачіску тощо. Традиційна майстерка потішила творчістю ‒ створенням вітальної листівки «Весняночка». Юні студійці вклали у свої роботи теплоту й любов, виявивши працелюбність та вмілість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *