10 березня у бібліотеці на Вишгородській відбулося 184 засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/744646166788046848/184-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-110324


Першим узяв слово голова клубу Віталій Баканов, розповівши про трамвайний маршрут №27, що курсував на Подолі з 1951–1956 рр. Завідувачка бібліотеки Тамара Мусієнко провела детальний огляд книги Ігоря Однопозова «Велика київська Борщагівка». Оксана Салан повідала про «королеву» цегли Емілію Субботіну. Зінаїда Шкавро зацікавила темою «Тарас Шевченко і Київ: визначні місця у столиці». Юрій Сімонов полонив серця оповіданням «Love story». Олександр Яцухно, Оксана Бондарчук, Євгеній Рейцен та Олена Магдик із завзяттям читали власні вірші, наповнені неосяжною палітрою почуттів. Змістовним та насиченим києвознавчою інформацією був виступ Марії Бажан. Наступне засідання києвознавчого клубу «Кияни» відбудеться 24 березня о 12:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *