Щорічно 11 лютого відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці. Жінка в науці – це величина, інтелект і талант якої викликають захоплення. І хоча серед науковців в усьому світі більше чоловіків, внесок жінок у науку неоціненний. Вишуканий жіночий розум дає можливості відкривати нові грані в розв’язанні наукових проблем, які чоловік-науковець може не помітити. Науково доведено, що жінки є кращими організаторами, а в режимі багатозадачності працюють швидко й результативно. Саме цього дня і цій темі була присвячена зустріч сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» у бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова.


https://www.tumblr.com/crbfranko/742106233895632896/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D1%83-%D1%81%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D1%96%D0%B9-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%97-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BE


Бібліотекарі представили ілюстративно-книжкову виставку «Наука – це вона», ознайомили слухачів з історією свята й видатними жінками-науковцями. У другій частині зустрічі бібліотекар Ганна Моторина провела творчу майстерку, де вмілі рученята виготовили саморобки «Дівчинка з книгою» і «Дівчинка-пролісок». Маємо надію, що наші юні студійці також досягнуть певних висот у професіях, які вони оберуть, а декотрі – саме на науковій ниві. Бажаємо їм успіхів!
Запрошуємо батьків і дітей на заняття в сімейній студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!», які відбуваються щонеділі об 12:00 за адресою: вул. Олени Теліги, буд. 55.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *