11 лютого в Етнобібліотеці відбулася чергова зустріч групи самодопомоги. Присутні, покладаючись на знання і досвід фасилітаторки Ірини Хоменко, із задоволенням створювали аплікацію «Родинне дерево», де кожен з учасників, згадуючи про свій рід, шукав власний особистий ресурс у родинних зв’язках.

Групова комунікація, успішно створена пані Іриною, дозволила учасникам розширити свій емоційний простір й відчути себе трішечки щасливішими.
До зустрічі в Етнобібліотеці 18 лютого о 12:00. Долучайтеся до нашої групи!




Залишити відповідь