У бібліотеці на Межигірській для учнів середньої школи № 10 провели майстерку «Символ року – дракон». Діти більше дізнались про китайський Новий рік та його традиції, а бібліотекарка та майстриня Світлана Білоброва допомогла створити оригінальних дракончиків, яких діти з великим захопленням малювали, вирізали та складали.





Залишити відповідь