28 січня в Етнобібліотеці відбулася перша зустріч групи самодопомоги «Ти не один», створена в рамках проєкту «Культурна спадщина» арткоучем, фасилітаторкою ГО «Інтереси киян» Іриною Хоменко та практикуючим психологом Любов’ю Собко. Група об’єднала користувачів бібліотеки, які потребують психологічної підтримки в умовах широкомасштабної агресії.


https://www.tumblr.com/crbfranko/740853695156305920/%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B8-%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D0%B5-%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD


У створеному фахівцями колі рівних людей, які не критикують, не осуджують, а просто емоційно розповідають про наболіле, знімаючи таким чином внутрішнє напруження, знаходять сили для душевної рівноваги. Людина має бути серед людей і за будь-яких умов зберігати людяність, повагу і любов один до одного. Це надає наснагу для подолання життєвих скрут.
Запрошуємо всіх охочих приєднатися до створеної групи самодопомоги найближчої неділі, 4 лютого о 12:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *