9 листопада в бібліотеці імені Ганни Чубач для дітей відбувся концерт «Від щирого серця» під орудою Тетяни Димань, викладача Київської школи мистецтв № 8, композиторки, співачки, режисерки і ведучої дитячих концертних програм, художнього керівника вокального дуету «Орнамент», лауреата Міжнародного та Всеукраїнських фестивалів мистецтв, лауреата Всеукраїнського конкурсу виконавців гумору і сатири імені Андрія Сови (2008), приурочений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Тетяна Юхимівна привезла з собою учнів Марту Гармаш, Маргариту Чумак, Ренату Бакаєву та вокальний дует «Українська вишиванка» у складі Антоніни Мушинської та Майї Поліщук. На концерті читали байки Павла Глазового та Ольги Страшенко, грали на фортепіано та співали пісні. Читачі бібліотеки, які прийшли на концерт, мали можливість послухати і подивитися онлайн з Бельгії «Вальс-бостон» О. Білаша у виконанні випускниці Тетяни Димань, а сьогодні студентки І курсу Київської муніципальної академії музики ім. Р. Глієра (профілізації «Фортепіано») Дарини Петровської. Усіх учасників концерту глядачі вітали щирими оплесками. А на завершення зустрічі Тетяна Димань подарувала бібліотеці дві книжечки, у яких зібрані пісні, які написала композиторка на вірші Ганни Чубач, Яреми Гояна, Тетяни Петровської та інших українських поетів.




Залишити відповідь