9 листопада у бібліотеці імені Ганни Чубач для дітей відбулося перше «засідання» клубу розумників «Що? Де? Коли?», який очолила громадська активістка та друг бібліотеки Тетяна Завойська. Його учасниками стали учні 2-Г класу Спеціалізованої школи № 3 з вивчення ІТ.


https://www.tumblr.com/crbfranko/733764000742080512/%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%83%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2-%D1%89%D0%BE-%D0%B4%D0%B5-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8


Другокласники об’єдналися у дві команди. Діти обрали собі назви: «Спарта» і «Корабель» і почали змагатися, демонструючи свою злагоджену роботу, проявляючи критичне мислення, уважність, спостережливість, знання та логіку. Школярі знаходили «зайві слова», розкладали за логікою пропущені у доміно клітинки, «збирали слова», малювали по пам’яті фігури. Переможцями, з рахунком 10 : 5, стала команда «Корабель». Кожен її учасник отримав дубовий листочок як символ величі, могутності та мудрості. Віримо, що такі засідання спонукатимуть дітей до здобуття знань, бажання читати, розвитку критичного мислення та уміння комунікувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *