З кожним прожитим днем все далі плинуть в минуле грізні роки Другої Світової війни. Виставка-спогад до 80-річчя визволення Києва від нацистських окупантів «Ти в облозі стояв, ти палав, а стояв, сто доріг перетнувши катюзі» організована в бібліотеці імені Джамбула Джабаєва. Запрошуємо всіх, хто пам’ятає про подвиг батьків і дідів, завітати до бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *