До Дня визволення Києва від німецько-фашистських загарбників центральна районна бібліотека імені Івана Франка підготувала виставку-спогад «Буремний 1943-й».

Друга світова війна стала трагедією для кожної української сім’ї, адже принесла із собою втрати, біль і сльози. Окупація Києва тривала важких 778 днів. 6 листопада 1943 року, в результаті потужного удару по угруповання військ нацистської Німеччини, Київ був звільнений, що вплинуло на подальший перебіг війни і звільнення України. Ми вклоняємося всім, хто визволив рідну землю від ворога, пишаємось їх стійкістю та патріотизмом! Вічна слава героям!




Залишити відповідь