3 вересня в бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні відбулася чергова зустріч читачів – учасників сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!». За бажанням маленьких студійців були створені об’ємні, яскраві, різнокольорові паперові квіти, а допомагала їм у цьому бібліотекарка Ганна Моторина. До нових зустрічей!





Залишити відповідь