3 вересня у бібліотеці на Вишгородській відбулося 171 засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Голова клубу Віталій Баканов присвятив свій виступ татарській діаспорі у Києві. Завідувачка бібліотеки Тамара Мусієнко провела огляд нових надходжень літератури києвознавчої тематики. Володимир Горак підготував доповідь на тему «Київ 1918 року. Бомба для німецького фельдмаршала». Юрій Коваленко презентував книгу «Хохія. Український матріархат». Клубівці із задоволенням слухали виступ Наталії Висилишиної , присвячений творчості Олени Теліги в контексті «Празької поетичної школи». Георгій Панченко приурочив свій виступ видатному українському ученому Сергію Подолинському. Олена Магдик зацікавила присутніх театральними «бувальщинами» Києва. Віра Свистун артистично презентувала віршовану казку «Жилибули». Юрій Сімонов, Віктор Боєв, Оксана Бондарчук, Євгеній Рейцен та Юрій Туманов знайомили клубівців ізіз своїми новими творчими напрацюваннями. Наступне засідання києвознавчого клубу «Кияни» відбудеться 17 вересня о 12:00.




Залишити відповідь