30 травня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка на зустріч у колі однодумців «Київ, книги, спомини…» зібралися члени клубу позитивного настрою «Гармонія», яких об’єднала любов до нашого рідного міста, нашої бібліотеки та книги.


https://www.tumblr.com/crbfranko/718744884941619200/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D1%83-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%96-%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BC%D1%86%D1%96%D0%B2-%D0%BA%D0%B8%D1%97%D0%B2-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8


Голова клубу Валентина Ващук ознайомила з програмою чергового засідання. Бібліотекарка Інна Муровська провела цікавий бібліографічний огляд новинок «Київ мій, чудове місто» та ознайомила з краєзнавчою виставкою літератури «Києва нескорена душа». Чарівними піснями про неповторний Київ заполонили зал учасники хору «Подоляночка». Звучали такі рідні та знайомі пісні, що їм підспівував увесь зал. З великою увагою слухали поетичні рядки, які читали учасники концерту. Спілкувалися, дякували бібліотекарям та воїнам ЗСУ за можливість таких зустрічей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *