30 травня в бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей учні 3-А та 4-Б класів Спеціалізованої школи № 3 з вивченням ІТ стали учасниками години спілкування «При сонечку – тепло, при матері – добре», приуроченої Міжнародному дню захисту дітей.


https://www.tumblr.com/crbfranko/718742177723940864/%D0%B1%D0%B5%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%87%D0%BA%D1%83-%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%BB%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%96-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B5


Школярі прослухали казку «Море» Наталії Малини та обговорили її, визначившись, як часто вони вміють вибачати та просити пробачення, чому не варто тримати в собі образу, яка заважає порозумітися із батьками, і як важливо мати батьків, людей, які піклуються і захищають дітей від усіляких негараздів. Кожен мав можливість змайструвати листівку, написавши слова любові й подяки батькам за те, що вони в них є. Діти зрозуміли, що Міжнародний день захисту дітей організували та проводять дорослі, тому варто бути їм вдячними за любов, турботу, підтримку й захист.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *