30 травня в бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей учні 3-А та 4-Б класів Спеціалізованої школи № 3 з вивченням ІТ стали учасниками години спілкування «При сонечку – тепло, при матері – добре», приуроченої Міжнародному дню захисту дітей.

Школярі прослухали казку «Море» Наталії Малини та обговорили її, визначившись, як часто вони вміють вибачати та просити пробачення, чому не варто тримати в собі образу, яка заважає порозумітися із батьками, і як важливо мати батьків, людей, які піклуються і захищають дітей від усіляких негараздів. Кожен мав можливість змайструвати листівку, написавши слова любові й подяки батькам за те, що вони в них є. Діти зрозуміли, що Міжнародний день захисту дітей організували та проводять дорослі, тому варто бути їм вдячними за любов, турботу, підтримку й захист.




Залишити відповідь