Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

До Дня пам’яті жертв застосування хімічної зброї, що відзначається 29 квітня, бібліотека імені Віктора Некрасова підготувала інформаційний дайджест-застереження «Хімічна зброя та безпека населення».Відзначаючи цей День, міжнародне співтовариство вшановує пам’ять жертв хімічної зброї та підтверджує прихильність ОЗХЗ (Організації з заборони хімічної зброї) справі ліквідації загрози з боку хімічної зброї та активного сприяння в досягненні цілей миру та безпеки, особливо для громадян, які перебувають в зоні ризику застосування даного виду озброєнь. Від початку повномасштабної війни росії проти України, мало не щодня уряд та українські ЗМІ згадують про можливе використання агресором хімічної зброї. У цей складний для нашої держави час, ми, на жаль, маємо бути готовими до будь-якого перебігу подій і повинні зробити все можливе, щоб не допустити застосування цієї смертоносної зброї. Миру і добра всім українцям! Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *