Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Триває 41-й день повномасштабної війни з Росією та спротиву української армії й народу. Підступний, жорстокий і цинічний ворог і далі завдає відкритий вогонь по наших рідних містах і селах, нищити інфраструктуру, будинки, вбивати наших людей, погрожуючи відібрати в нас свободу, незалежність, саме право жити на власній землі, знищити українців як націю. Бібліотека імені Віктора Некрасова підготувала віртуальний поетичний нон-стоп «Прийшла весна – прийде й перемога!». Це наш маленький внесок у справу такої жаданої перемоги над рашистською поганню. Ми твердо переконані у її невідворотності, тому що на нашому боці добро, правда, Бог і ми воюємо за рідну землю. «Коли говорять гармати… музи не мовчать…. Ми переможемо! Слава Україні!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *