Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Цього року виповнюється 190 років від дня виходу у світ першого видання повісті «Вечори на хуторі біля Диканьки», що написана Миколою Гоголем. В 1829 році в журналі «Отечественные записки» з’явилася перша повість із циклу «Вечори на хуторі біля Диканьки» – «Басаврюк, або Вечір проти Івана Купала», яка справила неабияке враження на читача. У 1831–1832 роках було опубліковано «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» у двох книгах. Перше її видання продали на аукціоні в Лондоні за 175 тисяч британських фунтів (майже 224 тисяч доларів). Твір неодноразово був екранізований. Бібліотека імені Віктора Некрасова презентує буктрейлер до цієї повісті, яка долає часові та просторові обмеження, перетворюючись на шедевр для всіх часів і народів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *