Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Багато хто знає, що перший день квітня традиційно вважається днем сміху, проте мало хто здогадується, що таке повір’я пішло ще з давньої Русі. Вважалося, що домовик, як і більшість звірів, на зиму йде в сплячку, і лише іноді прокидається, щоби поїсти і зробити щось по дому. А ось 1 квітня цей мешканець будинку обов’язково прокидається, бо весна вже в самому розпалі. Цього дня наші пращури намагалися якнайкраще догодити домовику. Щоби він не занудьгував, треба було вдягати одяг навиворіт та різні шкарпетки або взуття на ноги. Згодом про зустріч весни та звичаї, пов’язані з пробудженням домовика забули. Однак традиція жартувати, розігрувати й обманювати в цей день залишилася. Центральна районна бібліотека імені Івана Франка представляє перший випуск відеоцікавинок, присвячений домовикам.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *