Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

До 105–ї річниці від дня народження видатної української художниці, графіка, педагога Тетяни Яблонської бібліотека імені Віктора Некрасова презентує виставку-портрет «Дзеркало епохи: Тетяна Яблонська».Її творчості був властивий великий жанровий діапазон: автопортрети, натюрморти, пейзажі, портрети членів родини. Та все ж найбільш улюбленими були тематичні картини, у яких художниця з натхненням оспівувала повсякденне життя – родинні стосунки, радість материнства, працю людей. Найвідоміші її картини: «Ворог наближається», «Перед стартом», «Хліб», «У парку», «Над Дніпром», «Весна», «Святковий вечір», «Весілля», «Життя продовжується», «Осінній портрет».
Завдяки неперевершеній майстерності мисткиня зібрала найвищі державні нагороди, у незалежній Україні її визнали прижиттєвим класиком, а її твори прикрашають кращі зібрання не тільки України, але й у всьому світі.ban_face

ban_face


ban_face

Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: