Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Чи можна знайти дитину, яка б не захоплювалася мудрими, грізними та сміливими, страшними та справедливими, казковими міфічними істотами. Найбільшою популярністю серед них користуються дракони. Саме тому, бібліотека імені Корнія Чуковського для дітей представляє літературний бібліомікс «Драконячі історії», переглянувши який, ви маєте змогу познайомитися з легендами, повістями й оповіданнями, веселими та сумними історіями про великі подвиги та безглузді помилки, про відданість і зраду, великодушність та підлість у боротьбі з драконами. Крім цього, читачів чекає знайомство з чайними, шоколадним, кишеньковим, срібним драконами. Маємо надію, що представлені «Драконячі історії» задовольнить будь-якого читача, навіть найвибагливішого.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *