Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

Мільйони дітей у всьому світі майже сто п’ятдесят років люблять слухати чудернацькі історії, якими англійський математик і письменник Льюїс Керролл забавляв свою маленьку приятельку Алісу.Він придумав казку про Алісу, як вона погналася за білим кроликом і опинилася в країні, зовсім несхожої до тої, у котрій вона жила з татом і мамою, з усіма своїми шкільними підручниками і правилами доброго тону. У тій чудернацькій країні всі звичні земні правила летіли шкереберть. Тут були птахи й комахи, риби і звірята, король із королевою та інші фантастичні створіння, а вже поводилися всі так, ніби зроду й не чули про добрі манери. Проте, хоч би які шалені пригоди випадали Алісі, вона ні разу не злякалася – її й на хвилинку не полишила цікавість: а що ж буде далі? А всяк знає: поки тобі цікаво – гра триває!
До 190-річчя від дня народження Льюїса Керролла» універсальна публічна бібліотека пропонує до перегляду інформаційно-ігрове відео «Казкове задзеркалля. Подорож у Країну Див».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *