22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Це день, коли ми згадуємо складні сторінки нашої історії, але водночас шукаємо опору для майбутнього. Навіть у найтемніші часи в українській культурі народжувалася дивовижна й чуйна поезія – слово, яке не лише оплакувало втрати, а й дарувало надію, плекало мрії про мир і світле майбутнє. Сьогодні в бібліотеці на Межигірській під керівництвом актора та режисера Херсонського обласного палацу культури Олега Микитаса відбулося практичне заняття з мистецтва сценічного мовлення «Монолог пам’яті». Цього разу воно було спрямоване на підтримку, осмислення спогадів, внутрішнє відновлення та віднайдення душевного тепла. У цей день ми згадали трагічні сторінки історії, але водночас звернулися до тих світлих меседжів, у які вірили українці навіть у найтяжчі часи.








Залишити відповідь