22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Це день, коли ми згадуємо складні сторінки нашої історії, але водночас шукаємо опору для майбутнього. Навіть у найтемніші часи в українській культурі народжувалася дивовижна й чуйна поезія – слово, яке не лише оплакувало втрати, а й дарувало надію, плекало мрії про мир і світле майбутнє. Сьогодні в бібліотеці на Межигірській під керівництвом актора та режисера Херсонського обласного палацу культури Олега Микитаса відбулося практичне заняття з мистецтва сценічного мовлення «Монолог пам’яті». Цього разу воно було спрямоване на підтримку, осмислення спогадів, внутрішнє відновлення та віднайдення душевного тепла. У цей день ми згадали трагічні сторінки історії, але водночас звернулися до тих світлих меседжів, у які вірили українці навіть у найтяжчі часи.


https://www.tumblr.com/crbfranko/820194059967676416/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%B7-%D0%BC%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D1%81%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *