Як добре, коли повертаються старі друзі! Раді повідомити, що ГО «ІСТОК» знову завітала до користувачів бібліотеки на Межигірській із літньою розважально-пізнавальною програмою Let’s go! 18 червня відбулося одразу дві цікаві події – заняття з пластилінопластики та турнір із настільних ігор. І навіть важко сказати, яка з них була яскравішою! А як вважаєте ви? Допоможіть нам обрати переможця! Додаємо фотозвіт і з нетерпінням чекаємо на ваші відгуки та враження.








Залишити відповідь