Вихованці літнього табору (учні 3-4 класів ліцею №45) завітали до бібліотеки №11 на екскурсію «Бібліотека – дім твоїх друзів». Разом із провідницею у світ книг і пригод Світланою Яровою діти дізналися, що бібліотекар – це майже як спецагент, який знає про книги все і доводить, що читати зовсім не нудно! Юні гості відкрили для себе таємниці бібліотечної роботи, побачили книги-гіганти та книги-крихітки, які ледь поміщаються на долоні, а також дізналися, як з’явилися перші книги та який шлях вони пройшли до сучасного вигляду. А далі на дітей чекав справжній літній інтерактив: запальна вікторина, перегляд мультфільму та веселі ігри. Наприкінці всі переконалися: канікули з книгою – це цікаво, весело та яскраво!

 

https://www.tumblr.com/crbfranko/818849243848736768/%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%96%D1%8F-%D0%B1-%D0%BA%D0%B0-11-080626

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *