В рамках Національного тижня безбарʼєрності актор та режисер Херсонського обласного палацу культури Олег Микитас разом з учнями Скандинавського ліцею міста Києва організували форум-виставу «Безбарʼєрність – барʼєр для булінгу».

Безліч емоцій – співчуття та емпатія, несприйняття неповаги до людей з інвалідністю, бажання бути корисним, повне заперечення грубості та байдужості – вирували у приміщенні бібліотеки на Межигірській. Бажаємо та щиро сподіваємося, що події, які діти відтворили у виставі, залишаться тільки на сторінках пʼєси.





Залишити відповідь