В рамках Національного тижня безбарʼєрності актор та режисер Херсонського обласного палацу культури Олег Микитас разом з учнями Скандинавського ліцею міста Києва організували форум-виставу «Безбарʼєрність – барʼєр для булінгу».


https://www.tumblr.com/crbfranko/817942199225417728/%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%B1%D0%B0%D1%80%CA%BC%D1%94%D1%80%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C-%D0%B1%D0%B0%D1%80%CA%BC%D1%94%D1%80-%D0%B4%D0%BB%D1%8F


Безліч емоцій – співчуття та емпатія, несприйняття неповаги до людей з інвалідністю, бажання бути корисним, повне заперечення грубості та байдужості – вирували у приміщенні бібліотеки на Межигірській. Бажаємо та щиро сподіваємося, що події, які діти відтворили у виставі, залишаться тільки на сторінках пʼєси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *