У межах Національного тижня безбар’єрності працівники дитячої бібліотеки №123 завітали в гості до вихованців групи «Сонечко» ЗДО №777. Разом із малечею ми провели теплу зустріч на тему «Світ відкритий кожному».


https://www.tumblr.com/crbfranko/817767302046089216/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83-%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%83-270526


В ігровій та доступній формі ми розповіли майбутнім школярам, що таке безбар’єрність. Разом читали повчальну притчу «Візочок для дідуся», а також зворушливі книжки «Просто тому що» Ребекки Елліотт та «Петрик і фонтани» Надії Степули. На прикладі цих історій ми прагнули донести дітям важливу істину: усі ми різні, але кожен заслуговує на повагу, спілкування та комфорт. А ще – переконали малечу, що підтримувати та допомагати іншим – це ознака справжньої сили!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *